NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Z ostrova na ostrov pohybujte se po souostroví

Vyberte výchozí ostrov

La Palma El Hierro La Gomera Tenerife Gran Canaria Fuerteventura Lanzarote La Palma El Hierro La Gomera Tenerife Gran Canaria Fuerteventura Lanzarote

Vyberte výchozí ostrov

VYBERTE CÍLOVÝ OSTROV

Kanárské ostrovy nabízejí mnoho možností k poznání všech ostrovů a rychlému a pohodlnému cestování z jednoho ostrova na druhý. Každý z nich má letiště a námořní přístav, kde řada společností provozuje nejrůznější trasy letů a plaveb. Vzdálenosti mezi ostrovy jsou navíc tak krátké, že cestováním z jednoho místa na druhé strávíte jen velmi málo času.

By plane

Souostroví se může pochlubit 8 letišti, které vzájemně propojují všechny ostrovy. Doba žádného letu netrvá více než hodinu a spoje jsou provozovány velmi četně každý den.

Letenky si můžete koupit u různých leteckých společností:

By boat

Cestování lodí z jednoho ostrova na druhý bývá obvykle levnější a navíc nabízí pohledy, při nichž není náhodné zahlédnout delfíny či jiné druhy mořských živočichů. Můžete využít plaveb s různými společnostmi, které nabízejí četné a cenově dostupné spoje, nebo můžete cestovat na palubě zaoceánského parníku.

Excursions

Dalším způsobem, jak navštívit sousední ostrovy, je se zúčastnit organizovaného výletu lodí nebo plachetnicí, které vyjíždějí a vrací se v jeden a tentýž den, a tudíž nabízejí možnost shlédnout turisticky zajímavá místa bez nutnosti noclehu.

Výlety mezi ostrovy