NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Cestovat na
Kanárské ostrovy vBřeznu

Tento měsíc nám připomíná příchod jara, vytouženého roční období… kdekoli na světě. V březnu se Kanárské ostrovy neliší tolik od zbytku roku, protože zde jsou výkyvy teplot vždy minimální, takže si budeš moci užívat úžasné dny na pláži dokonce i během měsíců, které jsou tradičně chladnější.
22° C
Průměrná teplota

10 hod
slunečního světla denně

Tento měsíc
ti doporučujeme…

1
Využij
dobré počasí

Jestli nejsi ten typ, co se může válet celý den na slunci, obuj se pohory a připrav se na objevování neuvěřitelné rozmanitosti stezek na Kanárských ostrovech. Nadmořská výška se mění každých pár kilometrů a sní i krajina, flóra a fauna.

Trasy všech možných obtížností vytyčené profesionály jsou skvělou příležitostí k poznání chráněných území ostrovů během tvých březnových prázdnin.

Kouzelné stezky
Trasy

2

Zábavní
parky

Když sjíždíš tobogány plnou rychlostí, obdivuješ největší sbírku papoušků na světě nebo se procházíš vzdálenou vesnicí na západě, čas plyne velice rychle… Věděl/a jsi, že na Kanárských ostrovech máme zábavní parky všeho druhu? Zoologické zahrady a akvária, tematické parky jako Sioux City nebo Angry Birds Activity Park a vodní parky typu Siam Park, největší a nejpozoruhodnější v Evropě.

Siam Park
Loro Parque
Angry Birds Activity Park
Maroparque
Oasis Park

3
A při
soumraku…

Když se blíží noc, den si stále schovává svoje nejkrásnější překvapení: neuvěřitelný západ slunce, který si užiješ při procházce po pláži nebo v horách v dobré společnosti.

Z pláže Famara na Lazarote budeš moci zahlédnout jeden z nejkrásnějších západů, obzvlášť pokud bude zrovna odliv. A jestli se zrovna nacházíš na La Restinga (El Hierro), západ slunce v moři Mar de las Calmas si tě také získá.

Pláž Playa de Famara
La Restinga

Pohory
baterka