NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

LA PALMA

JINÝ
BONITA
Pro své neuvěřitelné krajiny, čnící sopky, hluboké lesy, útulné pláže a nebe plné hvězd je tento ostrov známý jako isla bonita.
STARLIGHT
REZERVACE
Ostrov má díky svému čistému nebi a některým jedinečným podmínkám pro pozorování hvězd, titul Starlight, které uznává nebe s nejlepší astronomickou kvalitou.
Světová biosférická
REZERVACE
Stále více území získalo tenhle titul a v roce 2002 UNESCO vyhlásilo celý ostrov za biosférickou rezervaci.
1.000 KM
STEZEK
Kompletní síť značených stezek přecházející přes ostrov z něj dělá rájem pro milovníky pěší turistiky.
Vítejte Na Ostrově La Palma
Zdá se, že tento sopečný ostrov je vybarvený zelenými hlubokými lesy prehistorické vegetace. V ní se můžete přepojit s přírodou pod jedním z nejlepších neb na světě pro hvězdářství, relaxovat na jedné z útulných plážích nebo udělat si výlet mezi sopkami a kaňony.

Procházejte kouzelnými stezkami s malými vodopády, a když se dostanete na vrchol, pozřete se nahoru. Jistě to bude velmi zvláštní zážitek.
/
Blíže ke
hvězdám
Čisté a chráněné nebe na ostrovu La Palma nabízí bezkonkurenční podmínky pro pozorování hvězd, nezáleží na tom, jestli jedete sami, rezervujete si noční prohlídku s průvodcem nebo hodinu pozorování z velkolepého hlediska. Pokud se chcete cítit velmi blízko k vesmíru, z Roque de los Muchachos, ve výšce 2 420 m s jedním z nejvíce kompletních teleskopických observatoří na světě, dostanete jeden z nejlepších výhledů.
/Co nemůžete minout/